Dikey Perdeler İle Yeni Bir Tarz Yaratın

PVC Dikey Perde

PVC dikey perde ofis perdeleri içerisinde en yaygın kullanılan perde çeşididir. Kullanım çeşitliliği, işlevsel oluşu ve en önemlisi kolay temizlenebilir olmasından dolayı “klasik ofis perdesi” adını almıştır. Düz PVC dikey perde, çizgili PVC dikey perde, kanallı PVC dikey perde, perfore PVC dikey perde ve çok dekoratif VİP seri PVC dikey perde bol renk çeşitleriyle beğenilerinize sunulmaktadır. Kullanım çeşidi olarak mekana göre ortadan açılır, ortaya toplanır, sağa veya sola toplanır, terse toplanır gibi özelliklerinin yanında eğimli mekanlarda da ihtiyaca cevap verir. Düz renkler üzerine; logo, manzara, desen veya ürün reklamı çalışmaları uygulanabilir.

Kumaş Dikey Perde

Dikey perde mekanizması üzerine, düzgün durmasını sağlayan etek ağırlığı ve yaprakların savrulmasını engelleyen etek zinciri ilavesiyle tasarlanır. Özellikle geniş mekanlarda çok şık ve kullanışlı bir çözüm sunan kumaş dikey perde,  89 mm, 127 mm  ve 250 mm’lik  enlerde üretilmektedir.

Dikey Tül Perde

Özellikle son yılların perde modasında ön plana çıkan bir dikey perde modeli olan dikey tül perde çok kullanışlı bir tasarıma sahip. Mekanizmalı perdelerde en sık karşılaşılan pencerenin açılması sorununu ortadan kaldıran dilimli yapısıyla kullanıcılarından tam not alıyor. Farklı renklerdeki tüllerin aynı perde üzerinde kombinlenmesine imkan tanıyan dikey tül perde aynı zamanda mekanizmalı bir yapıya sahip. Ortadan iki yana açılabildiği gibi sağa veya sola da toplanabiliyor. Dilimlerin arasından pencerenizi açarak tekrar açık camın önüne dökülmesiyle hava akışı sağlarken aynı zamanda gizliliği de koruyor. Klasik tül perdeler gibi çamaşır makinasında yıkanabiliyor olması da diğer bir avantajı. eniyiperde.com’un dikey tül perdeler için hazırladığı özel sipariş sihirbazı ile üretim hataları ve yanlış anlaşılmalar tamamen ortadan kalkıyor. Simetrik olarak seçtiğiniz renkler karşılıklı dilimlere uygulanıyor ve ev dekorasyonunuza en uygun perdeyi tasarlamanıza imkan sağlıyor.

Yeni Dikey Tül Perde Modelleri ve Fiyatları

Perde modasının en son gözdesi Dikey Tül Perde modellerimizi ve fiyatlarını görmek için tıklayınız! Koleksiyonu hemen keşfet!
Tüm Ürünleri Gör