Üzgünüz, aradığınız kriterlere uygun herhangi bir ürün bulamadık.

Kumaş Dikey Perdeler Şimdi Çok Moda

Mekanlarımızın vazgeçilmez unsurlarından biri olan perdelerde her geçen gün bir çok model çıkıyor fakat kullanım açısından pratiklik daha çok tercih ediliyor. Son zamanlarda tercih sırasında dikey perdelerin önceliği gözlerden kaçmıyor. Bir de buna kumaş şıklığı eklendiğinde kumaş perdenin mekanlara verdiği hava ve şıklık kumaş dikey perdede de öne çıkıyor. 

Dikey kumaş perdeler evlerimizde, ofislerimizde ve daha bir çok alanda kullanılabiliyor. Uygulandığı mekanlara şıklık kazandırırken aynı zamanda farklı bir hava katıyor. Geniş ve yüksek tavanlı mekanlar için uygun olan bu perdeler genel olarak özel slaytlar halinde kesiliyor. Kumaş dikey perdeyi diğer perde türlerinden ayıran özelliği perdenin eteklerine ağırlık takılmasıyla daha düzgün ve dekoratif bir görünüm sağlamasından kaynaklanıyor.  Perde şeritlerinizin savrulmasını engelleyecek olan bu ağırlıklar aynı zamanda perdenin eş zamanlı hareket etmesini de sağlayacak nitelikte. 

Yanındaki kumanda ipi sayesinde açıp kapatabileceğiniz kumaş dikey perdeyi tavana montajı yapıldıktan sonra arzuya göre ortadan ikiye sağa ve sola doğru açabileceğiniz gibi; ortaya doğru toplayabilme özelliği de vardır.

Kumaş dikey perdelerde temizlik ise çok pratiktir. Perdelerdeki küçük lekelerde ıslak mendil yardımıyla temizlenebilirken, zor lekelerde ise köpüklü yumuşak bir bez işinize yarayacaktır.  Sadece leke değil eğer tozlanma söz konusu olursa da elektrik süpürgesinin fırçalı ucu bu konuda büyük yardımcınız olabilir.