Mekanizmalı Perde Kumanda & Motoru

Tüm mekanizmalı perde çeşitlerine uyumlu Somfy perde motoru ve Somfy kumanda seçenekleri hayatımızı kolaylaştırmak adına mükemmel çözümler sunuyor.

Motorlu Perde Sistemleri

Mekanizmalı perde sistemlerinin hepsine kullanabileceğiniz perde motoru ve perde kumanda seçenekleri hayatımızı kolaylaştırmak adına mükemmel çözümler sunuyor. Özellikle geniş ölçülü üretilen perdelerde, yüksek tavanlı evlerde kullanılan mekanizmalı perdelerde büyük kolaylık ve rahatlık sağlayan motorlu perdeler bir kumanda yardımıyla tüm evin perdelerini açıp kapatmanıza imkan tanıyor. 

Özellikle ahşap jaluzi perdeler gibi ağır malzemeden üretilen perdelerin ebatları büyüdükçe perdeyi açıp kapatmak gerçekten sorun teşkil etmeye başlıyor. Motorlu ahşap jaluzi perdeler jaluzi perde kumandasıyla kontrol edilebiliyor ve tek tuşla perdelerinizi aşağı yukarı hareket ettirmenize imkan tanıyor.

Dış mekanlarda kullanılan balkon veya teraslar için üretilen balkon stor perdeleri de iç mekanda kullanılan stor perdelere göre daha kalın ve ağır kumaşlardan üretiliyor. Geniş bir terasta bulunan stor perdelerinizi motorlu perde kumandasıyla kontrol ederek terasınızın keyfini çıkarabilirsiniz. 

Yüksek tavanlı evlerde, loft tipi dairelerde uygulanan mekanizmalı perde çeşitleri için perde kumandası ve perde motoru vazgeçilmez birer aksesuar olarak karşımıza çıkıyor.

Somfy perde motorları bu alanda kalitesi kanıtlanmış ve en çok tercih edilen perde motoru olarak eniyiperde.com’da. Somfy perde kumandaları ise tek kanallı, 4 kanallı ve 16 kanallı çeşitleriyle sunuluyor.