50mm Ahşap Görünümlü Jaluzi Perde

Evinizde farklı bir tarz yaratacak olan Ahşap Görünümlü PVC Jaluzi Perde renkleri ve fiyatları. Kaliteli ürün, %100 güvenli alışveriş ve hızlı kargo imkanı ile.

50 mm Ahşap Görünümlü PVC Jaluzi Perde

Truwood olarak da geçen ahşap görünümlü PVC jaluzi perdeler 50 mm bant genişliğinde üretilir. Doğal ahşap malzeme yerine PVC kullanılan bu perdeler ahşap jaluzi perdelere göre daha uygun fiyatlı jaluzi perdeler arasında yer alır. Görünüm açısından ahşap jaluzilerle arasında pek fark olmadığı için perde seçiminizde uygun fiyat öncelikli ise tercihinizi bu perdeden yana kullanabilirsiniz.

Modern tarzda döşenmiş evler için ilk sırada yer alan ahşap jaluzi perdeler son yıllarda moda perdeler arasında yer alıyor. Mekanizmalı bir yapıya sahip olduğu için gündüz tül işlevini yerine getirerek gizliliği sağlarken akşam güneşlik ya da fon perde işlevini yerine getiriyor. Tüm bunları yaparken çok hoş, dekoratif ve ahşap tonları sayesinde evin tüm dekorasyon ile uyum içinde  olabiliyor. 

Ahşap görünümlü PVC jaluzi perdeler renk seçenekleri ile diğer jaluzi perdeleri gölgede bırakıyor. Koyu yeşil, lacivert gibi iddialı ve son derece şık tonların yanı sıra, venge, meşe, ladin gibi klasik ahşap tonlarında da üretimi yapılabiliyor. Ayrıca açık renkleriyle de oldukça dekoratif olan ahşap görünümlü PVC jaluzi perdeler ev ve ofisleriniz için en ideal perde modeli olabilir. Ofis ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen bu model evlerde de özellikle mutfak perdesi, genç odası perdesi, oturma odası perdesi olarak da ideal bir yapıda. Kenarlarında kullanacağınız ağır ve kalın fon perdelerle bambaşka bir tarz yaratabileceğiniz bu jaluzi perdeleri salon perdesi olarak da tercih edebilirsiniz.