PVC Dikey Perde

Üzgünüz, aradığınız kriterlere uygun herhangi bir ürün bulamadık.

PVC Dikey Perde

PVC Dikey Perdeler özellikle büyük pencerelerde kullanabileceğiniz şekilde zengin renk ve desen çeşitleri ile sunulmaktadır. Güneşin etkilerine karşı son derece dayanıklıdır. 

PVC dikey perde ofis perdeleri içerisinde en yaygın kullanılan perde çeşididir. Kullanım kolaylığı, işlevsel oluşu ve en önemlisi kolay temizlenebilir olmasından dolayı klasik ofis perdesi adını almıştır. Düz pvc dikey perde, desenli pvc dikey perde, kanallı pvc dikey perde, kumaş karartma pvc dikey perde,  kumaş düz polyester pvc dikey perde gibi çeşitleriyle sunuluyor. Kullanım olarak mekana göre ortadan açılır, ortaya toplanır, sağa veya sola toplanır, terse toplanır gibi özelliklerinin yanında eğimli mekanlarda da ihtiyaca cevap veriyor.

PVC Dikey Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

Pvc dikey perdeler temizlik bakımından en kolay perdedir. Yerinden çıkarmaya gerek kalmaksızın nemli bir bez yardımıyla temizlenebilir. Pvc dikey perde bantları su ve deterjandan etkilenmez. Bantları perde üzerinde deterjanlı bezle silebilirsiniz. Daha detaylı temizlik için bantları taşıyıcı raydan çıkararak yıkama yapabilirsiniz.