Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası

Eniyiperde.com, Eniyiperde.com üyeleri, Eniyiperde.com etkinliklerine katılanlar, müşterilerimiz, web sitelerimizi ziyaret edenler ve haber bültenlerimizin aboneleri dahil olmak üzere gizliliğinizi korumayı taahhüt eder. Bu Gizlilik Politikası, kişisel verilerinizi ve Eniyiperde.com'in kişisel verilerinizi nasıl işlediğini ve koruduğunu ele alır.

KİŞİSEL VERİLERİNİZ

Eniyiperde.com ile etkileşimlerinizde adınız ve iletişim bilgileriniz, ödeme bilgileriniz ve sizi tanımlayan veya tanımlayabilecek diğer bilgiler gibi kişisel verileri sağlamayı seçebilirsiniz. Sağladığınız kişisel veriler, yalnızca, örneğin siparişinizin teslimi, sorularınıza veya yorumlarınıza yanıt vermek veya Eniyiperde.com üyenizle bağlantı kurmanıza yardımcı olmak için toplama noktasında açıklanan veya açık olan amaçlar için kullanılacaktır. Bu Gizlilik Politikası, aşağıdaki durumlarda Eniyiperde.com sağladığınız kişisel veriler için geçerlidir:

  • Eniyiperde.com web sitesi hesabı oluşturmanız ve hesabınızın daha sonraki her türlü kullanımı, sipariş vermeniz dahil

  • Eniyiperde.com’in web sitelerini size belirtildiği şekilde kullanmanız

  • Eniyiperde.com haber bültenlerine abonelikleriniz ve size belirtilen diğer abonelik kampanyaları

  • Eniyiperde.com ile herhangi bir başka etkileşimde bulunmanız

BU GİZLİLİK POLİTİKASINA İLİŞKİN SÖZLEŞMENİZİ NASIL GERİ ÇEKEBİLİRSİNİZ?

Lütfen info@eniyiperde.com adresinden doğrudan Eniyiperde.com ile iletişime geçin;

Eniyiperde.com web sitesi için bir hesabınız varsa, hesabınızdaki kişisel verileri doğrudan revize edebilirsiniz,

Eniyiperde.com’in web sitelerini ziyaret ediyorsanız, tarayıcı ayarlarınızı değiştirerek tanımlama bilgilerini kabul edip etmeyeceğinizi (bunları silmek dahil) kontrol edebilir ve

Eniyiperde.com haber bültenlerine ve diğer herhangi bir abonelik kampanyasına aboneliğiniz varsa, istediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz

Yasaların gerektirmesi veya herhangi bir yasal iddiaya yanıt vermemiz gerekirse, kişisel verilerinizi ilgili düzenleyici veya yasal otoriteye ifşa edebiliriz. Bu Gizlilik Politikasını kabul etmenizle ilgili diğer sorularınız veya endişeleriniz için, info@eniyiperde.com adresinden Eniyiperde.com ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

HAKLARINIZ

Eniyiperde.com'in kişisel verilerinizi nasıl işlediğini ve bu işlemeye ilişkin sözleşmenizi geri çekme hakkınızı anlamanın yanı sıra, kişisel verilerinize erişim, bunların düzeltilmesi ve silinmesini talep edebilirsiniz. Kişisel verilerinizin size yapılandırılmış, yaygın olarak kullanılan ve makine tarafından okunabilir bir biçimde sunulmasını da talep edebilirsiniz. Söz konusu taşınabilir formatta kişisel verilerinize yönelik talep, Eniyiperde.com'in masrafa girmesini gerektirdiğinde, sizden tazminat talep edilebilir. Silme talepleri, Eniyiperde.com’in vergi, denetim, sözleşme ve ilgili yasalar kapsamındaki diğer yükümlülüklerinin yanı sıra Eniyiperde.com’in meşru menfaatleri korunmasındaki iş gereksinimleri ışığında değerlendirilecektir. Kişisel verileriniz, Eniyiperde.com’in vergi, denetim, sözleşmeye dayalı ve yürürlükteki yasalar ve Eniyiperde.com’in meşru çıkarları veya iş gereklilikleri uyarınca belirlenen belirli veri saklama süreleri boyunca saklanır ve ardından kişisel verileriniz silinir veya anonim hale getirilir. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz için, info[at]eniyiperde.com adresinden Eniyiperde.com ile iletişime geçebilirsiniz.

HİZMET SAĞLAYICILARIMIZ

Size mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için kişisel verilerinizi, Eniyiperde.com web siteleri, hesaplarınız ve abonelikleriniz ve diğer BT araçları için bize arka ofis uygulamaları sağlayan hizmet sağlayıcılarımıza aktarabiliriz. Bu hizmet sağlayıcıları, verilerinizi gizli ve güvende tutmak için sözleşmeye dayalı anlaşmalara tabidir.

Eniyiperde.com haber bültenlerine abonelikler ve diğer tüm abonelik kampanyaları için, belirli kampanyalardaki abone katılım oranlarını izlememize ve genel etkileşim eğilimlerini yakalamamıza yardımcı olacak bir hizmet sağlayıcı kullanıyoruz.

ÇEREZ KULLANIMIMIZ

Eniyiperde.com, operasyonel amaçlarla web sitelerini ve BT uygulamalarını izlemek için yazılım kullanır. Çerezleri, web sitelerimiz ve BT uygulamalarımızla nasıl etkileşim kurduğunuzu anlamamıza yardımcı olmak için kullanırız, böylece onları iyileştirebiliriz. Analiz sağlayıcılarımız bilgileri anonim olarak toplar ve bireysel kullanıcıları tanımlamadan trendlere bakmamıza izin verir. Topladığımız bilgilerin hiçbiri sizi kişisel olarak tanımlamak veya reklam veya diğer ticari amaçlar için kullanılamaz. Yine de, tarayıcı ayarlarınızı değiştirmeyi seçebilirsiniz.