Biz Kimiz?

2007 yılında kurulan Medya-T, yazılım, web tasarım, reklam ve iş zekası alanlarında faaliyet gösteriyor. Güçlü portföyü ve yazılım çalışmalarıyla gün geçtikçe büyüyen ve gelişen Medya-T, bünyesinde bulunan trtex.com, Home Trend Designer, Bayiloji, eniyiperde.com gibi online sistemler ve projelerle çalışmalarını sürdürüyor.

Eniyiperde.com bir Medya-T ürünü olarak yayın hayatını sürdüren, pazaryeri konseptinde perde ağırlıklı ev tekstili ürünlerinin online satışını yapan bir web sayfasıdır. 2004 yılından itibaren ev tekstili firmalarına tasarım ve yazılım konusunda hizmet veren Medya-T, sektörün önde gelen firmalarıyla işbirliğini sürdürmeye devam ediyor. Bu pazar yeri satış sayfasında ise ev tekstili firmalarıyla yıllar süren birliktelik sonucunda en kaliteli ürünler en iyi fiyatla bir araya getirildi. Ürün gamı olarak kaliteden ödün vermeyen firmamızın fiyat politikası  müşteri memnuniyetini öncelikli olarak hedef almaktadır. 

Bilgi ve teknoloji çağında internet kullanımı kişisel veya ticari olarak vazgeçilmez bir boyuta geldi, bu yapı içerisinde üstlendiğimiz sorumluluk gün geçtikçe artarak büyüyor. İnternet, ticari ve sosyal hayatı zaman ve mekan bağlamında özgürleştirerek satış yapmayı zamandan bağımsız bir hale getirdi. Bu yapı içerisinde eniyiperde.com olarak müşterilerimize sorunsuz bir hizmet sunmak amacıyla çalışıyoruz.