Bambu Zebra Perde

Sade renkleri ve kumaşındaki bambu görünümü ile tüm odalarınız için ideal bir tarz yaratan bambu zebra perde renk seçenekleri ve uygun fiyat garantisi ile burada!

Bambu Zebra Perde

Her zaman farklı bir havası olan bambu zebra perdeler özellikle spor bir hava yakalamak için tercih ediliyor. Sade renkleri ve kumaşındaki bambu görünümü ile tüm odalarınız için ideal bir tarz yaratacak olan bu zebra perdeler ekleyeceğiniz uygun bir etek ve boncuk ile de hareketlendirilebilir.

Sade, şık ve pratik kullanımı ile özellikle ön plana çıkan bambu zebra perdeler ev kullanımının yanı sıra ofis ve işyerleri için de çok uygun bir tercih. Özellikle dışardan görünüm açısından bir tarzı olan zebra perdeler pratik kullanımı ile de ofis perdesi ve işyeri perdesi olarak son yıllarda oldukça moda.

Beyaz, ekru, krem, bal köpüğü, açık kahve, kahverengi, açık gri ve kırçıllı siyah gibi renk alternatifleriyle sunulan bambu zebra perdeler, her tonda ve her oda için tercih edebileceğiniz zenginlikte. Kumaş yapısı nedeniyle tozu belli etmemesi ve diğer klasik tül perdelere göre daha geç kirlenmesi ile de temizlik açısından müthiş bir pratiklik sağlıyor. Ofisler ve evler için bir artı olarak değerlendirebileceğimiz bu özelliğiyle bambu zebra perdeler her zaman bir adım önde.

Farklı renk alternatifleri ve eniyiperde.com'un sunduğu özel fiyatlarıyla satılan bambu zebra perdeler, zebra perde kategorisindeki en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında.