Halı & Kilim & Paspas

Evinizi süsleyen şık, modern ve son moda halı, kilim ve paspas modelleri! Kaliteli ürünler uygun fiyat garantisi ile!

Kargo Bedava
SECCADE_MRSC11139.801_1.jpg
Kargo Bedava
SECCADE_MRSC11139.802_1.jpg

Dekorasyonda Bütünlüğü Sağlayan Temel Unsur: HALI

Ev dekorunu tamamlayan en önemli unsur, nasıl döşerseniz döşeyin bir evin olmazsa olmazı... Halı... Halı Türk toplumunda evlerde en önemli dekorasyon unsurlarından biridir. Dokuma tezgahlarından son dönem dijital baskı tekniklerine gelene kadar onlarca çeşit ve desenle renklendi ve evlerimizde yerini aldı. Odalarımıza sağladığı görsel etkinin yanı sıra sıcak bir yuva imgesi için vazgeçilmezdir.

El dokuma halılardan, kilimlerden fabrika halılarına kadar bir çok farklı çeşidi olan halı kategorisi son dönemde dijital baskı teknikleriyle buluştu ve ortaya pratik kullanımı olan, kişiselleştirilebilir ve canlı renkleriyle yüzlerce desen çeşidi ortaya çıktı. Diğer halı modellerine göre daha uygun fiyatlı halı kategorisinde sayılabilecek dijital baskılı halılar sıkça tercih ediliyor. Mutfak halısı olarak renk ve desen alternatifleri ve ince yapısının sağladığı pratiklikle hanımların gözdesi. Oturma odası halısı, çocuk odası halısı, banyo halısı, yatak odası halısı veya salon halısı olarak dijital baskılı halılar son dönem halı modası**nın en çok tercih edilen ürünleri oldu.


Bir çok farklı teknik ve çeşitte üretilen halı modellerimiz ise şöyle:


Kalitesi, renk ve desen alternatifleriyle halı dünyasından seçtiklerimize bir göz atın! Brillant kalitesi ve uygun fiyatıyla halı satın almak için en doğru adrestesiniz.