Dikey Perde

Dikey perde sistemlerinde ışıktan istediğiniz kadar yararlanabilir güneşi gerektiği kadar alır ve ışığa yön verirsiniz. Kullanımı ve temizliği oldukça basittir.

Yeni Trend Dikey Perde

Perde kullanılan mekanı görünümü ve şıklığıyla vazgeçilmez kılan dekorasyon ürünlerinden en önemlisidir. Dikey perdeler ise her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz, kullanımı en uygun perde çeşitlerindendir.

Dikey perdeler geniş pencere perdeleridir, perdenin dikey bantları mekanda ferahlık hissi uyandırır. Dikey perdeler, güneşi istediği gibi yönlendirebilen tek perdedir. Bu pratik pencere örtüm yöntemi, kanatları arzu edilen açıya döndürmek suretiyle, oda içindeki ışık ve gölgeyi ayarlama olanağı tanır. Bantları toplanabilir ve kendi etrafında dönebilir. Dikey perde pencerelerinin örtülmesi için çok amaçlı bir opsiyondur. 

Dikey perde sistemlerinde ışıktan istediğiniz kadar yararlanabilir güneşi gerektiği kadar alır veya ışığa yön verirsiniz. Kullanımı ve temizliği oldukça basittir. Genellikle umumi ve tozlu mekanlarda, temizliği kolay olduğu için tercih edilir. Hastane, dershane, laboratuar, kamu ofis binalarında, askeri birliklerde, okullarda yaygın şekilde kullanılır.

Dikey Tül Perde

Dikey perde dünyasına diğerlerinden sonra katılan dikey tül perdeler kısa zamanda çok beğenilip en çok tercih edilen modellerimiz arasında yerini aldı. Mekanizmalı perdelerde en çok yaşanılan sorun olarak karşımıza çıkan camı açıp kapatma problemine de çözüm getiren dikey tül perdeler kesinlikle en kullanışlı ve pratik perde modeli  olarak karşımıza çıkıyor. Mekanizmasını kolayca hareket ettirerek güneşlik yerine de kullanılan dikey tül perdeler dilimlerinde kullanılan farklı renk tonlarıyla fon perde ihtiyacını da ortadan kaldırıyor.

PVC Dikey Perde

Pvc dikey perdeler üzerindeki zincir vasıtasıyla 89 mm. pvc dikey şeritler 180 derece hareket ettirilerek çalışır. Kumanda ipi sayesinde perdeyi sağa ve sola hareket ettirebilir, dilerseniz sağda veya solda toplayabilirsiniz. Arzuya göre ortadan ikiye, sağa ve sola doğru açılım olduğu gibi ortaya doğru toplanabilme seçenekleri de mevcuttur. Zaman geçtikçe yıpranan dikey perde bantları yenisiyle değiştirilip az maliyetle kullanılır hale getirilebilir. Sürekli olarak kullanabileceğiniz bir perde arıyorsanız pvc dikey perde almanızı öneririz. 

Kumaş Dikey Perde

Kumaş dikey perdeler 89 mm ve 127 mm genişliğinde kumaş şeritlerden imal edilir. Dikey perdelere ayrı bir şıklık katan zengin kumaş desenleriyle sunulur. Kumaş dikey perde evlerinize ve kullanılan her mekana verdiği zerafet ve şıklıkla öne çıkar. Sadece deterjanlı suyla yıkandığında rahatlıkla temizlenebilir. 

Screen Kumaş Dikey Perde

Genellikle mekanları geniş göstermesiyle ve modern görüntüsü ile bilinen kumaş dikey perde birçok stor kumaş çeşidinden üretildiği gibi screen kumaştan da üretilebilir.

Screen kumaş, pvc kaplama cam elyafı (fiberglas) liflerle dokunan ve güneş kırıcı özelliği bulunan bir kumaş türüdür. Dokunduğu malzeme dolayısıyla oldukça uzun ömürlüdür ve kullanıcıya uzun süre kullanma imkanı verir. Bünyesinde bulunan cam elyafı ipliklerin aynı zamanda alev almama özelliği vardır. Bu artısıyla sosyal alanlarda kullanılması oldukça isabetlidir.

Manzaranızı kapatmamak veya gün ışığından faydalanmak istendiğinde screen kumaş size tamamen bu olanağı sağlar. Renk açısından ise oldukça zengin bir ürün yelpazesi mevcut.

Screen kumaş dikey perde özellikle ofislerde bilgisayar ekranlarının güneş ışığından etkilenmesini en aza indirerek daha keyifli bir çalışma ortamı oluşturur. Güneşin zararlı ultraviyole ışınlarını aynı zamanda filtre ederek ekstra yarar sağlar.

Kullanım alanları: ev ve ofislerin yanı sıra özellikle hastane, laboratuvar, okul, dispanser, kamu binaları, fabrikalar, havaalanları, tiyatro, sinema, toplantı salonları ve umuma açık tüm mekanlarda sağlıklı kullanımı ile ekonomik bir üründür.