Perde Montajı Nasıl Yapılır?

Mekanizmalı perdeniz var ve bu perdenizi duvara veya tavana keniniz mi takmak istiyorsunuz işte tamda doğru adrese geldiniz.

Mekanizmalı perdelerin montajı sanıldığının aksine çok kolaydır. Sadece, matkap ve oluşacak tozları toplamak için elektrik süpürgesi yeterli olacaktır. Günümüzde alışverişlerin büyük kısmı, gross marketlerden veya online satış sitelerinden demonte olarak temin edilerek, kullanıcı tarafından mekanlarında monte edilmektedir.  

Her türlü ev eşyası kademeli olarak sistem içine dahil olmaktadır. Sistem içine girebilmek üretimi, ambalajı, sevkiyatı, kurulumu, ürün garantisi ve üretici-satıcı güvenilirliği gibi bir çok adımın yerine getirilmesini gerektiriyor. İşte bu noktada biz mekanizmalı perde üreticisi olarak, siz son kullanıcılara aracısız hizmet vermek gibi bir misyon üstlendik.

Üstlendiğimiz misyon gereği, tüm konularda sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Mekanizmalı perdeler çeşitlerine göre ayrı özellikler gösterse de, montaj kısmında hepsinin ortak yanı vardır. O da, "PORTRAY" denilen, her çeşit perdede farklı malzeme ve görünüm veren montaj aparatlarıdır. Mekanizmalı perde montajı, bu montaj aparatlarının perdenin bulunmasını istediğiniz yere tek bir vida ile sabitlenmesinden ibarettir.

Aşağıda vermiş olduğumuz linklerden ulaşarak perdenizin kolayca montajını yapmaya başlayabilirsiniz.