Zebra Perde Fiyatları

Zebra perde son yıllarda trendi yükselen bir mekanizmalı perde çeşididir. Zebra perde ince ve dolgulu dokumanın çizgi halinde sıralanması nedeniyle bu ismi almıştır. Bir tarafı sabit diğer tarafı hareketli çift kat kumaşın mekanizma üzerinde hareket ederek görüntüyü açma-kapama mantığı ile çalışmaktadır.

Zebra perde, sahip olduğu tarzı ile bulunduğu mekana şık ve sportif bir görünüm kazandırır. Zebra perde, küçük hareketlerle dış görüntüyü açma-kapama yaptığı gibi stor perde işlevinde tamamen yukarı ve aşağı da hareket edebilir.

Zebra Perdenin Fiyatını Belirleyen Unsurlar

Zebra perde, çift kat ithal kumaşı, ince dokumanın düzgün duruşunu sağlayan içi dolgulu alüminyum etek ağırlıkları ve kutusu ile maliyeti yüksek bir üründür. Malzeme maliyetlerinin yanı sıra, özel presli kesim masaları da zebra perdenin üretimi için gerekli yüksek yatırımlardır.

(Bu zebra perdelere ulaşmak için tıklayınız!)

Zebra perde sistemine uygun olan kumaşlar, iplik özelliği ve üzerindeki apre kaplaması ile kenar kesimindeki hassasiyeti, zebra perdenin deforme olmadan uzun ömürlü kullanımına imkan sağlar. Kumaş dokumasının kaliteli olması zebra perdeler için özellikle önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Görüntüsü aynı diye satın alacağınız uygun fiyatlı zebra perdelerde, kısa bir süre sonra kenar ipliklenmeleri ve tül inceliğindeki kumaşlarında sarkmalar oluşabilir. eniyiperde.com olarak sizleri bu gibi durumlardan korumak adına sektörde kalitesini kanıtlamış üreticilerle en uygun fiyatı bir araya getiriyoruz.