Yeni Evlenecek Çiftlere Dekorasyon Önerileri

Yeni bir ev kurmak güzel olduğu kadar zahmetli bir iştir de. Evlenecek olan çiftleri düşünerek, onlara ev alışverişine çıkmadan önce dikkat etmeleri gereken noktaları ve dekorasyon önerileri sunuyoruz.

Birçok kişi evlerini belirlemeden önce eşyalarını aldıkları için sıkıntı yaşar. Bu yüzden eşyaları satın almadan önce oturacağınız evi mutlaka belirleyin. Modern çizgilerden mi hoşlanıyor yoksa klasik modeller ile yaratacağınız ağır bir tarz mı seviyorsunuz? Dekorasyonda yaşanmışlığı olan mobilya ve objeleri kullanarak,  klasikle moderni doğru harmanlayarak eklektik bir tarz mı istiyorsunuz? Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, dekorasyon dergileri imdadınıza yetişecektir. Stilleri, internette araştırarak hoşlandığınız tarzları belirleyebilirsiniz.

Bu doğrultuda açık renkleri kullanarak sadeliğin yanı sıra aydınlık ve geniş bir görüntü sağlayabilirsiniz. Sıklıkla kullanılmayacak eşyaların alımı yaşam alanını kısıtlar, evleri olduğundan daha dağınık ve dar gösterir. Bu yüzden en çok kullandığınız eşyaları en sevdiğiniz ve kendinizi en iyi hissettiğiniz kombinlerle kullanın.

Banyo, mutfak, yatak odası ve diğer ortamlarda klasiğin dışına çıkmak istiyorsanız hem rahat hem de şık tercihler yapabilirsiniz. Evliliğin tadını evinizle birlikte çıkarmak sizin elinizde.