Stor Perde Rahatlığını Hissedin!

İşte en favori, en çok çeşidi bulunan, en uyumlu, en çok kullanılan en iyi perde modeli!

Evlerden ofislere, hastanelerden cafelere, rezidanslardan apartman dairelerine kadar pencere olan her yerde kullanılan perde çeşidi.

Günümüz ev modasının olmazsa olmazı. Şık, dekoratif, kullanışlı ve ekonomik. Bu sistem kullanılan mekanda, kumaşı ve ek uygulamaları ile, istenilen konsepti yakalama imkanı tanır. Stor perde; klasik döşemelere, modern döşemelere, spor ve rahat döşemelere uyum sağlayan kumaş çeşitlerine sahiptir. Stor perdenin, en iyi perdeye ulaşmanızı sağlayan ek uygulamalarından bazıları; dekoratif fırça boyama, dijital baskı, etek modeli, boncuk, kurdele işlemesi, varak baskı, yaylı mekanizma ile butonlu ve uzaktan kumandalı motor seçenekleridir. 

(Bu stor perdelere ulaşmak için tıklayınız!)

Stor Perdelerin Teknik Özellikleri

Stor perde, birincil alüminyumdan çekilmiş elektrostatik beyaz ve krem boyalı üst montaj rayı, alt etek laması ve çift tarafı aprelenmiş çeşitli polyester kumaş ile kumaşın sarıldığı alüminyum borunun, bir mekanizma yardımıyla yukarı-aşağı hareketinden oluşmaktadır. Stor perde mekanizması plastik veya metal zincir ya da yaylı sistem ile hareket ettirilir. Kullanılan kumaşların kenarları apre kalitesine bağlı olarak ipliklenme yapmaz. Etek ağırlık lamalarının tek tarafı kumaş kaplıdır. Stor perdenin üretim aşamalarında dikiş kullanılmaz.