Şimdilerde Evlerin Vazgeçilmezi Zebra Perde

Şimdilerde evlerin vazgeçilmezi haline gelen mekanizmalı perdelere artık her yerde rastlayabiliriz. Tüllerin ve fon perdelerinin yerini alan perdelerin başında da zebra perde modelleri geliyor.

Evlerin havasını değiştiren, şık, kaliteli ve orjinal bir hava veren zebra stor perdeler büyük ilgi görüyor. Her ne kadar ofis ve bürolar ile ismi bütünleşmiş olsa da evlerde de rahatlıkla kullanılabilen bu perdeler çeşitli renk ve desen seçeneği ile sık sık karşımıza çıkıyor.

Düz kumaşların yanı sıra simli, baskılı ve pileli desenlere sahip olan zebra perdelere rağbet oldukça fazla. Yaklaşık 4-5 sene rahatlıkla kullanabileceğiniz Zebra Perdeler temizlik açısından da gayet kolay bir mekanizmaya sahiptir.

Baskılı zebra perdeler ise kullanış ve tasarım bakımından en uygun ve en çok tercih edilen perdelerden biri. Yatak odaları, genç odaları, bebek odaları ve hatta salonlarınızın bir camına uygulandığında pano görüntüsü ile ortamı hareketlendiren ve özel olduğunu hissettiren bu perdelerin kullanış kolaylığı ise en çok sevilen özelliği. 

Dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz zebra perde fiyatları açısından da bütçe dostu perde modelleri arasında. Evinize perde almayı düşünüyorsanız Zebra Perde tam da size göre…

Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları

Kaliteli ve uygun fiyatlı Zebra perde modelleri ve fiyatlarını incelemek için hemen tıklayınız.
Tüm Ürünleri Gör