Şıklığın ve Sadeliğin Simgesi

Sun Screen Perde sade ve şık renkleri, ağır kumaşın muntazamlığı ile mekanlarınıza asalet katar. Ofis ve işyerlerinde tek olarak kullanabileceğiniz screen perde, evlerde Blackout Perde ile kullanılmalıdır. Günışığında içeriden dışarısını tek taraflı görebilirsiniz ancak, hava kararıp iç aydınlatmalar açıldığında da dışarıdan iç mekan görüneceğinden evlerde ikinci bir perdeye ihtiyaç olacaktır.

Sun Screen Perde kumaşı ithal edilen bir üründür. Dokumasında yaklaşık %30 polyester, %70 pvc bulunan screen perde kumaşı düz zeminlerde sabunlu su ile yıkanarak temizlik imkanı verir. Alerji yapmaz ve bakteri üretmez. Alev almaz özelliği içerir. Metrekare ağırlığı takriben 500 gr civarındadır. Sun Screen Perde güneş ışığını ve ısısını %7-10 civarında içeri aldığından özellikle yazın kullanılan mekanlarda önemli oranda enerji tasarrufu sağlar. Beyaz, krem, bej, gri, kahve ve siyah klasik renkleriyle her türlü dekorasyonunuza uyumludur.

Sun Screen Perde kumaşı üzerine dijital baskı yaptırarak mekanlarınızı hareketlendirebilirsiniz. Geniş vitrinli mağazalarınızı karartmadan güneşten koruduğunuz gibi ürün reklamlarını da aynı anda verebilirsiniz.