Perdelerde Kış Trendleri

Yaşadığımız mekanların olmazsa olmazı binlerce renge ve seçeneğe sahip olan perdeler evlerimizin en önemli dekoratif parçasıdır.

Hayatımızda sürekli her şey değişmekte ve modernleşmektedir, tabi bu durum perdeler için de geçerlidir. Artık  parlak süslü dekor perdelerin yerini hem dekoratif hem de güneş ışığından daha fazla faydalanmayı sağlayan kullanışlı ve pratik perdeler aldı. Bu pratikliğin yanı sıra odaların genel atmosferi ile uyum içinde olacak perdeler tercih ediliyor. 

Yaratacağınız tarza göre değişik stil perdeleri tercih edebilirsiniz. Örneğin; klasik bir atmosfer için desenli, sportif bir atmosfer için ise düz renkleri tercih etmelisiniz.

Mutfaklarda kullanabileceğiniz perde modelleri ise rahat temizlenebilir olmalıdır. Mutfak perdesi modellerinde en son trend zebra veya ahşap jaluzi gibi mekanizmalı perdelerdir. Tül perdeye göre daha uzun süre temiz kalabilen bu yapıdaki perdeler sanılanın aksine kolayca temizlenebilmekte ve mutfak camlarımızı süslemeye devam etmektedir.

Çocuk ve genç odalarında ise abartıdan kaçmak şartıyla modern çizgilere sahip eğlenceli ve oda ile uyumlu farklı renkli perdeler seçebilirsiniz.

Son yılların gözde perdesi olan dikey tül perdeleri ise unutmamak gerekir. Evinizin her odasında rahatlıkla kullanabileceğiniz, son derece pratik ve kullanışlı olan bu perdeler özellikle yeni yapılan evlerde cam alanların artması ve neredeyse tüm pencerelerin tavandan yere kadar yapılması nedeniyle daha fazla tercih edilmeye başlandı. Zengin renk alternatifleriyle her mekana uyum sağlayan dikey tül perdeler kullanıcılarından tam not alıyor.

Son olarak biraz daha klasik bir tarz benimseyenler, salonları ve pencereleri büyük olan evler eskiye dönük perdeler yani yere kadar uzanan perdeler kullanmalıdır böylelikle daha gösterişli ve evinizi büyük hissedeceksiniz.

Dikey Tül Perde Modelleri

Çok şık, dekoratif ve son derece pratik Dikey Tül Perdeleri incelemek için hemen tıkla!
Tüm Ürünleri Gör