Perde Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Perde alırken önce nasıl bir perde istediğinize karar vermelisiniz. Bu kararı vermede, perdeyi kullanacağınız mekan size yardım edecektir. Perde yaptıracağınız pencerenin konumuna göre tercih yapmalısınız.

En iyi perdeye sahip olabilmeniz için birkaç tüyo: “Perde almak istiyorum, Perde yaptırmak istiyorum, Perde değiştirmek istiyorum” diyorsanız eğer, önce perde ihtiyacı olan alanlarınızın ölçülerini kendiniz alın. Bu konuda sizler için hazırladığımız “perde ölçüsü nasıl alınır?” başlıklı yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Mekanizmalı perde konusunda piyasa uygulamaları ve fiyatları hakkında bilgi edinmeniz bizler için çok önemli. Bu bilgiler doğru seçimler yapmanızı sağlayacaktır. Özellikle web sayfaları; klişeleşmiş, reklama dönük ve yorumsuz sunumlar yaptığından tüketici tatmini oluşmuyor.

Yaptıracağınız perde amacına uygun olarak ihtiyaca cevap vermeli. Mekanizmalı perde çeşitleri fazla olduğundan pencerenin konumuna uygun seçim yapmalısınız. Stor Perde, Jaluzi Perde, Dikey Perde ve Katlamalı Perde teknik olarak farklı mekanizmalı perdeler olduğundan ölçülendirmeleri önemlidir.

Değişik kriterlere sahip mekanizmalı perde fiyatları hakkındaki bilgileriniz ile daha doğru perdeye, daha ekonomik fiyatlarla sahip olabileceğinizi görebilirsiniz. Tecrübelerimiz bizlere göstermiştir ki, sadece görselliğini beğendiği perdeyi alan kişilerin daha sonra perdelerinden istedikleri kullanım rahatlığını alamadıkları için değiştirme gereği duymuşlardır. Tabi bunun tersi olaylara da sıkça şahit olmaktayız. Ucuz diye yapılan alımların da aslında pahalı masraflar olduğunu sizler de görmüşsünüzdür.

Biz eniyiperde.com olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti, en iyi kalitede, en iyi üreticiden ve en ucuz fiyata sunmayı ilke edindik.