Motorlu Perde Sistemleri

Perde sistemlerine uygulanan motor seçeneği ile yaşamınıza konforu ve rahatlığı katabilirsiniz. Motorlar, perde hareketlerini duvara sabit butonla, uzaktan kumandayla veya merkezi bilgisayarla kontrol etmenize olanak sağlar. Ayrıca, perde hareketlerini istediğiniz saatlerde veya bir sensör yardımı ile güneş hareketine göre programlamanıza da yardımcı olur.

Konularında dünya devi olan firmalar, Türkiye pazarında da büyük ilgi görmeye devam ediyor. Binlerce çalışanları ile konfor ve kalite üreten firmaların perde motorları sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Son yıllarda motorlu perde sistemleri, kalitesi ve uygun fiyatlarıyla tüketicilerin de büyük ilgisini çekiyor.

Perde trendlerinde modern perdeler ile anılan mekanizmalı perde sistemlerinde Katlama perde, Jaluzi perde, Stor perde ve Pileli perde türlerinde kullanılan motorlar ebat ve ağırlıklarına göre tercih edilebiliyor. Sessiz ve güçlü motorları ile kumanda ister tek sistem, istenilirse çoklu sistemleri, tek kumanda ile kontrol edilebiliyor. Fazla elektrik tüketmeyen motorlara ek olarak, akülü elektriksiz sistemlerde yine seçenekler arasında. Tüm perde motorları 5 yıl garanti altındadır.