Jaluzi Perde Kolaylığı

Jaluzi perdeler kullanışlı, dayanıklı, uygulama alanı geniş, birçok renk ve farklı materyal çeşitliliğine sahip bir ürün grubudur. Ev ve ofislerde kontrolünün pratik olması sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Pratikliğin yanında aynı zamanda dekoratif ve estetik bir üründür.

Ahşap jaluziler mekana sıcak ve rahat bir ambiyans katar. Sadece işlevsel değil aynı zamanda dekoratif bir üründür, kullanıldığı yerlerin genel dekorasyonuna uyum sağlar. Mobilya ve parkelerle bütünleştirip şık bir görüntü sağlayabilir.

Alüminyum jaluzi perdeler, özellikle ofislerde ve modern dekorasyonlu mekanlarda tercih edilir. Güneş ışınlarını kıran ve sadece aydınlığı içeri alan, 21 micro alüminyum yapraklarından yapılan hafif, kullanışlı bir perde çeşididir. Düz, simli, ahşap desenli, perfore, cam içi jaluzi seçenekleri vardır. Özellikle sunset jaluzi de denilen çift cam arası jaluzi perdeler küçük alanlar için son derece işlevseldir,  küçük mutfaklarda briz perdeler gibi hiç yer kaplamazken açılıp kapanmaya imkan verdiği için gizliliği de korur. Tavana duvara ve pencere doğramalarına kolay monte edilir. Pencere ve kapı gibi hareketli alanlarda ip ya da çelik telden imal edilen zıgıl adı verilen, sağ ve sol kenarlarına açılan deliklerin içinden geçirilerek uygulanan sistem yardımıyla sabitlenme seçeneği de vardır. Alüminyumdan üretildiği için eğimli mekanlarda uygulaması rahatlıkla yapılabilir. Tüm alüminyum jaluzi perdeler somfy motor sistemleri için uygundur.

Jaluzi perdeler renk seçenekleriyle de ev ve ofisler için kullanılabilir düzeyde üretilmektedir. Hem sade görüntüsüyle dekoratif bir ruhu ortama yansıtan, hem de işlevsel özellikleriyle ihtiyaçlarımızı karşılayan bir perde türüdür. 

Jaluzi Perde Modelleri

Tüm Ürünleri Gör