En Yaratıcı Tasarım: İp Perde

Hem spor hem de klasik görünümü bir arada sunabilen yaratıcı tasarımlardan olan İp Perde düz, pullu, desenli, boncuklu ve jakar olarak bir çok şekilde üretilmektedir. Bunun yanında çok çeşitli renk seçeneklerine sahip olan İp Perdenin kullanımı gibi ayarlanması da çok basittir.

Uygun fiyatlı perdeler arasında olan ve yıkaması oldukça kolay olan bu modeli evinizin her köşesinde kullanma şansınız vardır. Modern çizgiler oluşturmak ve alışılmışın dışına çıkmak istiyorsanız ip perde modellerini tercih edebilirsiniz. 

Fosforlu İp Perde

Fosforlu ip perdeler etrafınızda çok fazla göremeyeceğiniz  bir ip perde çeşididir. Fosforlu ip perde  kullanım alanları ve amacı ile dikkat çekmektedir. Genellikle karanlık mekanlarda kendini gösteren fosforlu ip perde, kuvvetli bir ışığın ardından karanlıkta açık sarıyla elma yeşili arasında bir renk alarak parlar. Çocuk odası perdesi, yatak odası perdesi hatta cam balkon perdesi olarak hoş fantastik bir görüntü oluşturabilir farklılık yaratabilirsiniz. Işığın ardından saatlerce karanlık ortamda kendini gösterir.