Baskılı Zebra Perdeler

Zebra perdeleriniz için desen ve renk aramanıza son veren bir sistemdir. Özel baskı teknikleri ve makinaları ülkemizde son teknoloji ile uygulanıyor. Genelde reklamcıların kullandığı bir çok baskı tekniğini son yıllarda konfeksiyoncular ve ev tekstili üreticileri de koleksiyonlarına dahil ettiler.

Baskılı zebra perdeler modern tasarımlar için özgürlük tanır. Yüksek çözünürlükteki fotoğraf veya çizim desenleri, özellikle beyaz veya açık krem rengi desensiz kumaşlara basılmak üzere dijital ortamda gönderdiğinizde, bire bir uygulama yapılmaktadır.

Yatak odaları, genç odaları, bebek odaları ve hatta salonlarınızın bir camına uygulandığında pano görüntüsü ile ortamı hareketlendirir ve özel bir dokunuş sağlar.

Günümüz inşaat sektöründe odalar küçüldü ve tek camlı olmaya başladı. Mobilyalar ise, daha modüler ve rengarenk. Yarattığınız mekana tarzınızı yansıtacak uyumu yakalamanıza, dijital baskılı mekanizmalı perdeler yardımcı olacaktır. Mekanizmalı perdeler odanızı genişletir ve yıkama-ütüleme gibi zahmetlerden sizi kurtarır.

Stor perdeyi sırf güneşlik olarak kullanmayın. Odanıza zerafet, hareket, pano ve hobinizi de ilave edin, en iyiye sahip olun.