Lazer Kesim Stor Perde

Stor perdenin sade yapısına hareket, şıklık ve gösteriş katan, son yılların en gözde stor perde modeli Lazer Kesim Stor Perde Modelleri ve Fiyatları!

Üzgünüz, aradığınız kriterlere uygun herhangi bir ürün bulamadık.

Stor Perdede Farklı Bir Tarz: Lazer Kesim Stor Perde

Son yılların en gözde stor perde modeli Lazer Kesim Stor Perdeler klasik stor perde anlayışını bir adım yukarı taşıyarak, stor perdenin sade yapısına hareket, şıklık ve gösteriş kattı. Son moda perde trendleri içerisinde ilk sıralarda yerini alan lazer kesim stor perdeler, ister kruvaze tüllerinizin altından stor güneşlik olarak kendini göstersin, isterseniz odalarınızı tek başına harika bir şıklıkla doldursun. 

Evlerimizde her odada rahatlıkla kullanabileceğimiz lazer kesim stor perdeler, mutfak perdesi, oturma odası perdesi veya güneşliği, salon güneşlik stor perdesi, çocuk odası perdesi veya yatak odası perdesi olarak kullanılabilir. Özellikle 2022 yılı perde modasında en önde gelen düz tüller ve düz fon perdelerin altında güneşlik olarak tercih edilen lazer kesim stor perdeler çok şık bir hava yaratıyor.

Lazer Kesim Nedir?

Lazer kesim teknolojinin tekstile yansımalarından biridir. Günümüzde birçok endüstriyel üretim aşamalarında kullanılan lazer kesim teknolojisi, lazer yardımıyla malzemelerin kesilmesine dayalı bir işlemdir. Bilgisayarlar yardımıyla belirlenen desenin istenilen malzeme üzerine kesim yoluyla çıkarılmasıdır. Tekstil de sıkça kullanılan bir yöntem olan lazer kesim tekniği perde sektöründe de son yılların moda perdesi olan stor perde kumaşlarına uygulanıyor. 

Lazer Kesim Stor Perde Modelleri Ve Çeşitleri

Lazer kesim stor perdeler farklı yüksekliklerde ve farklı desenlerde yapılabilir. Lazer kesim olduğu için desen sayısı ve seçenekleri çok fazladır. Lazer kesim stor perde çeşitlerini belirleyen temel unsur lazer kesim kısmının yüksekliğidir. Eniyiperde.com’da 20 cm ve 30 santim olmak üzere iki çeşit lazer kesim stor perde sunulmaktadır. 

Lazer Kesim Stor Perde Kalitesi Nasıl Anlaşılır

Stor perdeler polyester kumaştan üretilir ve kumaş kalitesi stor perdenin kullanım ömrünü önemli ölçüde etkiler. Aynı durum lazer kesim stor perdeler için de geçerlidir. Kumaş kalitesi zamanla kesim yerlerinde ipliklenme yapmaması açısından çok önemlidir. Stor perdenin genel olarak kenarlarında da açıp kapanmaya bağlı olarak zamanla ipliklenme veya yıpranma olabilir. Kalitesiz kumaşlarda bu süreç çok daha hızlı ilerler ve perdeniz kısa süre sonra eskimiş bir hal alır. Bu nedenle kaliteli kumaşlarla üretilen kaliteli stor perdeleri almanızı tavsiye ediyoruz. Stor perde tercihi yaparken sadece fiyat odaklı düşünüp ucuz stor perde almayı hedeflemeyiniz, kalite ve markasına da mutlaka dikkat ediniz. 

Lazer Kesim Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır

Lazer kesim stor perdeler de tıpkı düz zebra stor perdeler gibi kolay bir şekilde temizlenir. Lazer kesim stor perdelerin geç kirlenen bir kumaş yapısı olduğu için sık sık temizlik gerektirmez. 

Lazer kesim stor perdelerinizi şu yöntemleri kullanarak temizleyebilirsiniz:

  • Nemli bir bezle silinerek lazer kesim stor perdenin rutin temizliğini yapabilirsiniz 

  • Elektrikli süpürgelerin toz alma fırçası ile cam üzerinde açarak lazer kesim stor perdenin tozunu alabilirsiniz

  • Lazer kesim stor perdenin polyester kumaşındaki bazı lekeler silgi ile silinerek çıkarılabilir

  • Lazer kesim stor perdenin genel temizliği için düz bir zemine sererek yıkayabilirsiniz

  • Stor perde yıkama merkezlerine veya halı yıkama merkezlerine gönderip yıkatabilirsiniz