Karartma Zebra Perde

Özellikle yatak odası perdesi olarak, her zaman karanlık arayanlar için ideal çözüm sunan Blackout Karartma Zebra Perde modelleri ve fiyatları.

Üzgünüz, aradığınız kriterlere uygun herhangi bir ürün bulamadık.

Karartma (Blackout) Zebra Perde

Karartma blackout zebra perdeler, nano teknolojik kumaşlar kullanılarak üretilir ve ışığı %100'e kadar keser. Karanlık ortamda uyumanın büyüme hormonlarını daha etkili hale getirdiği gerçeğinden yola çıkarak bebek odası perdesi için blackout perde modelleri çok fazla tercih ediliyor. Blackout karartma perdeler içerisinde ise zebra perde modelleri özellikle pratik bir kullanıma sahip olması nedeniyle ve uygun fiyatlı perde modelleri içerisinde yer almasıyla özellikle tercih ediliyor. Küçük bir hareketle perdeyi açıp kapatmaya ve ışığı kontrol etmeye imkan tanıyan zebra perdeler en kullanışlı perde modellerinden biri.

Bebek odası perdesi olarak tercih edilmenin yanı sıra yetişkinler için de yatak odası perdesi olarak özellikle karartma zebra perdeler en çok tercih perde olarak karşımıza çıkıyor. Gündüz uyku gerektiren gece mesaisi olan meslek gruplarında verimli bir uyku için tam bir karanlık sağlıyor.

Ofis perdesi olarak ise toplantı odalarında veya sunum yapılması gereken mekanlarda küçük bir hareketle güneşi ve ışığı engelleyerek etkin bir izleme imkanı sununan karartma zebra perdeler tercih edilebilir. Şirketinizin logosunu veya sloganını bastırarak daha da özelleştirebileceğiniz zebra perdeler kurumsal kimliğinize de katkı sağlar.