Dijtal Baskılı Stor Perde

Bir manzara resmini, sevdiklerinizin fotoğrafını ya da kurumunuzun logosunu dijital baskı yöntemi ile stor perdenize uygulayalım, perdeniz eşsiz olsun!

Üzgünüz, aradığınız kriterlere uygun herhangi bir ürün bulamadık.

Stor Perdelerde Dijital Baskı Dönemi

Stor perdeler günlük yaşamın hızından yola çıkarak yaratılmış harika bir çözümdü. Şimdilerde ise üstlerine yapılan dijital baskılarla evlerimizi şenlendiriyorlar.

Stor perdelere düz renk ve tonlar hakimdir çoğu zaman. Fakat artık istediğiniz bir manzara resmini, evcil hayvanınızın ya da sevdiklerinizin fotoğrafını dijital baskı yöntemi ile stor perdenize uygulatıp evinizin manzarasını dilediğiniz yöne çevirebilirsiniz.

Perdeniz Size Özel Olsun!

Dijital baskılı stor perdelerle perdenizi özelleştirin!

Bebek odası perdesi için bebeğinizin isminin de yer alacağı görseller tasarlayarak odasına tatlı bir dokunuş yapılabilir. 

Çocuk odası perdesi olarak dijital baskılı stor perdeler çok sık tercih ediliyor. Erkek çocuk odası perdesi olarak süper kahraman baskılı stor perdeler, araba baskılı stor perdeler çok sık tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Kız çocuk odası perdesi olarak ise barbie veya elsa baskılı stor perdeler, kelebek veya çiçek baskılı stor perdeler mevcut.

Mutfak perdesi olarak isminize özel, örneğin “Ayşe’nin Mutfağı” yazılı bir tasarım mutfak dekorunuzda göze çarpan bir etki yaratır. Manzara resimleri veya belirleyeceğiniz herhangi bir görselle mutfak perdenizi tasarlayabilirsiniz.

Logo baskılı ofis perdeleri ise dışardan ve içerden kurumsal havayı yansıtmak adına çok başarılı bir tercih olabilir. Dijital baskılı stor perdeler mağaza vitrinlerini güneşten korumak ve bazı ürün reklamlarını yapabilmek adına işlevsel bir perde modelidir.

Dijital Baskılı Perde Temizliği

  • Baskılı stor perdenizi düz bir zeminde kırışmayacak şekilde seriniz. (Kırışıklık kalıcı iz yapabilir, perdenizin şekli bozulabilir.)

  • Nemli bir bez ile tozunu alır gibi yavaşça siliniz.

  • Bu işlemi perdenizin her iki tarafına da uygulayınız.

  • Kuruduktan sonra perdenizi yerine takıp tamamen açarak havalandırınız.

Unutmayınız dijital baskılı stor perdeleriniz yıkanmaz, yıkandığı zaman kumaş dokusunda bozulmalar olabilir.