Dijtal Baskılı Stor Perde

Bir manzara resmini, sevdiklerinizin fotoğrafını ya da kurumunuzun logosunu dijital baskı yöntemi ile stor perdenize uygulayalım, perdeniz eşsiz olsun!

Stor Perdelerde Dijital Baskı Dönemi

Stor perdeler günlük yaşamın hızından yola çıkarak yaratılmış harika bir çözümdü. Şimdilerde ise üstlerine yapılan dijital baskılarla evlerimizi şenlendiriyorlar.

Stor perdelere düz renk ve tonlar hakimdir çoğu zaman. Fakat artık istediğiniz bir manzara resmini, evcil hayvanınızın ya da sevdiklerinizin fotoğrafını dijital baskı yöntemi ile stor perdenize uygulatıp evinizin manzarasını dilediğiniz yöne çevirebilirsiniz.

Aklınıza gelen her resmi uygulayabileceğinizi unutmayın. Dekoratif özelliği ile son derece başarılı olan bu uygulama sayesinde, evinizde yada ofisinizde farklı bir hava yaratarak misafirlerinizi şaşırtmanız mümkün!

Çalışma masanızın karşısındaki canlı renklerden oluşan size ilham verecek tablo kıvamındaki bir panorama dijital baskılı stor perde, hevesinizi arttıracaktır. Yatak odanıza eşinizle balayında baş başa çektirdiğiniz bir siyah-beyaz kare aşkınızı taze tutmanıza yardımcı olabilir. Salondaki pencereye asacağınız kocaman bir boğaz manzaralı stor perde ile 7/24 deniz manzarasına doyabilirsiniz. Bu hoş detaylar sayesinde yaşam alanınızın her köşesini kişiselleştirebilirsiniz. Kaliteli baskılardan oluşan baskılı stor perdeler evinize renk getirecek.

Dijital Baskılı Perde Temizliği

•   Baskılı stor perdenizi düz bir zeminde kırışmayacak şekilde seriniz. (Kırışıklık kalıcı iz yapabilir, perdenizin şekli bozulabilir.)

•   Nemli bir bez ile tozunu alır gibi yavaşça siliniz.

•   Bu işlemi perdenizin her iki tarafına da uygulayınız.

•   Perdenizi halı toplar gibi rulo şeklinde toplayıp kuruması için bırakınız.

•   Kuruduktan sonra perdenizi yerine takıp tamamen açarak havalandırınız.

•   Unutmayınız dijital baskılı stor perdeleriniz yıkanmaz, yıkandığı zaman kumaş dokusunda bozulmalar olabilir.