Desenli Zebra Perde

Desenli zebra perde modelleri mutfak perdesi ve çocuk odası perdesi için en ideal tercih! Kaliteli zebra perdele modelleri ve uygun fiyat garantisi.

Üzgünüz, aradığınız kriterlere uygun herhangi bir ürün bulamadık.

Desenli Zebra Perde

Desenli Zebra Perde kumaş üzerine desen basılmak yoluyla üretilen bir zebra perde çeşididir. Zebra perdeyi düz ve sade havasından kurtaran bir bir model olarak karşımıza çıkan desenli zebra perdeler özellikle renkli desenleriyle çocuk odası perdesi, bebek odası perdesi veya mutfak perdesi olarak sıkça tercih ediliyor.

Dijital Baskılı zebra perdeden farklı olarak bu modellerde kumaş direk desenli olarak üretilir. Kelebek deseni, araba deseni gibi desenler kumaşa basılarak farklı tarzlar ve farklı odalar için alternatif yaratılır. Kız çocuk odaları için barbie bebek veya pembeli deseler ön plana çıkarken erkek çocuk odaları için araba desenleri, hayvan desenleri gibi tasarımlar kullanılmakta.

Çok fazla desen ve renk alternatifiyle üretilen desenli zebra perdeler özellikle sade bir ev dekorasyonu içerisinde biraz hareket yaratmak için tercih edilebilir.