Desenli Stor Perde Modelleri ve Fiyatları

Desenli Stor Perde Modelleri mutfak ve çocuk odaları için en ideal tercih olabilir. Zengin desen seçenekleri, uygun fiyat garantisi ve güvenli alışveriş imkanı!

Üzgünüz, aradığınız kriterlere uygun herhangi bir ürün bulamadık.

Stor Perdeler Her Pencereye Uyum Sağlıyor

Yatak odası perdesinden, salon, çocuk odası ve mutfak perdesine kadar her alanda dekoratif bir şıklık sağlayan stor perdeler, rahat ve kolay kullanım imkanı sağlayarak modern dekorasyonların vazgeçilmez bir parçası oldu. 

Uzun yıllardır kullanılan ve sürekli yeni tasarımlarla zengin modellere sahip olan stor perdeler her ev dekorasyonuna uyumlu renk ve model seçenekleri ile üretiliyor. Modern tarzda dekore edilmiş evlerde kullanıldığı gibi klasik tarza dekore edilmiş evlerde de görkemli bir güzellik sergiliyor.

Desenlerle renklendirilmiş göz alıcı Modern Stor Perde Modelleri kullandığınız her alanı renklendirerek çekici ve estetik bir görünüm kazandıracak tasarımlardır. Desenli stor perdeler mutfak ve çocuk odaları için en ideal tercih olabilir. Zarif desenlerin kullanıldığı tasarımlar evinizin diğer bölümlerinde kullanılarak dekorasyon kalitenizi yükseltecek modellerden oluşuyor.

Beyaz, krem, kırmızı, mavi, gri gibi zengin renk seçenekleri ile çocuk odaları için, oturma odaları için, salonlar için baskı desenli modelleri, desenli modelleri ile her zevke uygun perde çeşitleri ile ferah yaşam alanları oluşturmaktadır. Stor perde ofis ve iş yerlerinde de ısı ışık kontrolü amaçlı ve yalıtım amaçlı kullanırken kafe, restoran gibi mekanlarda zarif bir şıklık sergilemektedir.


Pencere sayısı fazla alanlarda uzaktan kumandalı perde mekanizmaları tercih edilmekte, pratik ve hızlı bir şekilde stor perdelerin açılıp kapatma işlemi gerçekleşmektedir. Zincirli stor perde modelleri ise sağlam ve dayanıklı bir mekanizmaya sahiptir.