Desenli Stor Perde

Desenli stor perde modelleri mutfak perdesi ve çocuk odası perdesi için en ideal ve renkli tercih. Uygun fiyat garantisi ve güvenli alışveriş imkanı ile!

Üzgünüz, aradığınız kriterlere uygun herhangi bir ürün bulamadık.

Stor Perdeler Her Pencereye Uyum Sağlıyor

Desenlerle renklendirilmiş göz alıcı modern stor perde modelleri kullandığınız her alanı renklendirerek çekici ve estetik bir görünüm kazandıracak tasarımlardır. Desenli stor perdeler mutfak perdesi ve çocuk odası perdesi için en ideal tercih olabilir. Zarif desenlerin kullanıldığı tasarımlar evinizin diğer bölümlerinde kullanılarak dekorasyon kalitenizi yükseltecek modellerden oluşuyor.

Stor perdelerde iki şekilde perde üzerinde desen oluşturulabilir, perdelik kumaş dokunurken desenli olarak dokunur ve bu kumaştan üretilen stor perdelere desenli stor perde denilir. İkinci yol ise düz bir stor perde üzerine sonradan baskı yoluyla herhangi bir görsel veya desenin basılmasıdır, bu yöntemle üretilen perdelere ise dijital baskılı stor perde denir. Desenli stor perdelerde kelebek, çiçek, geometrik desenler, çizgiler çok sık kullanılır. Bebek odası perdeleri için soft renkler, küçük hayvan desenleri yine tercih edilen modeller arasında yerini alır. Mutfak perdesi modellerinde ise kişinin tercihine ve zevkine uygun her tarzda desenli stor perde kullanılabilir.

Daha çok tek başına kullanılan desenli stor perdeler güneşlik olarak tercih edilmez. Özellikle küçük evlerde, küçük odalarda, camın yatağın veya herhangi bir mobilyanın üzerine geldiği yerlerde veya ocağın cama çok yakın olduğu olduğu mutfaklarda cam boyunda kullanılan bu tarz mekanizmalı perdeler çok kullanışlı olmakta ve tercih edilmektedir. Zebra, jaluzi gibi diğer mekanizmalı perdelerden farklı olarak stor perdelerde tül formatı gibi ışığı geçirmeye yarayacak bir sistem bulunmayışı tek başına tül olmadan kullanımlarda dezavantaja dönüşmekte, ışığı içeri almak için stor perdeyi tümden kaldırmak gerekmektedir. Evlerin sıkışık bir şekilde yapıldığı günümüz büyük şehirlerinde ise içerinin görünmesini sağlayacak bu tarz kullanımlar çok sık tercih edilmiyor. Bu gibi durumlarda stor perde rahatlığına en yakın perde olan desenli zebra perde çeşitlerimizi tercih etmenizi tavsiye deriz.