25mm Ahşap Jaluzi Perde

Doğal, şık, dekoratif, pratik ve uygun fiyatıyla sunulan 25mm ahşap jaluzi perde, son moda ev ve ofis dekorasyonunda en çok kullanılan perde modeli!

Üzgünüz, aradığınız kriterlere uygun herhangi bir ürün bulamadık.

25 mm Ahşap Jaluzi Perde

25 mm ahşap jaluzi perdeler bant genişlikleri daha ince olan jaluzi perde modelidir. Ev kullanımı için daha uygun olan bu perde modeli 50 mm ahşap jaluzilere göre daha iyi bir kapama yapar. Bir kontrol mekanizması sayesinde aşağı yukarı doğru çalışan, perdeyi oluşturan ahşap slaytları da kendi ekseni etrafında yatay olarak döndüren ve bu sayede ışığı istenilen ölçüde kesebilen perdelerdir. Işık yalıtımının yanı sıra, %65 oranında ısı yalıtımı da gerçekleştirir. Tavana ve duvara kolaylıkla monte edilebilir.

Ahşap jaluzi perdeler malzemesinin ahşap olması nedeniyle kullanıldığı mekanlarda oldukça şık ve sıcak bir görünüm sağlar. Doğal ve dekoratif görünümünün yanında sağlıklı olması ve  kolay temizlenebilmesi tercih edilmesinin en önemli sebeplerindendir. Ahşap jaluzilerin mekanizmasının çalışma sistemi metal jaluzilerin çalışma sistemi ile aynıdır. Sadece ahşap jaluzi bantları ve ahşap jaluzinin etek kısmındaki ahşap çıta doğal ahşaptır. Ahşap jaluzide de metal jaluzide olduğu gibi, bir çubuk yardımıyla perdenin bantlarını aşağı ve yukarı hareket ettirerek ışığı istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

25 mm ahşap jaluzilerde perdenin yönünü değiştirmek için çevirme çubuğu kullanılır. 25mm’lik ahşap jaluzi perde eğimli tavan ve cam uygulamalarında rahatlıkla kullanılabilir ve aynı şekilde etek kısmına eğim verilebilir. Standart boy olarak kabul edilen 200cm boyda 25mm’lik ahşap jaluzi perdeler toplandığında 30cm yer kaplamaktadır. Jaluzi perdenin montajı yapılırken bu toplanma payına dikkat etmek gerekir.

25 mm ahşap jaluzi perdeler zıgıl sistemi sayesinde takıldığı yere sabitlenebildiği gibi, iki cam arası uygulamaları da bulunmaktadır. Ahşap jaluzi perdelerde motorlu uygulamalar da gerçekleştirilebilir. Ahşap jaluziler hem sade görüntüsüyle dekoratif ruhu ortama yansıtan, hem de işlevsel özellikleriyle ihtiyaçlarımızı karşılayan bir perde türüdür.