2021 Desenli Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları

Desenli Zebra Perde Modelleri mutfak ve çocuk odaları için en ideal tercih! Zengin desen seçenekleri, uygun fiyat garantisi ve güvenli alışveriş imkanı!

Üzgünüz, aradığınız kriterlere uygun herhangi bir ürün bulamadık.

Desenli Zebra Perde

Desenli Zebra Perde kumaş üzerine desen basılmak yoluyla üretilen bir zebra perde çeşididir. Zebra perdeyi düz ve sade havasından kurtaran bir bir model olarak karşımıza çıkan desenli zebra perdeler özellikle renkli desenleriyle çocuk odası perdesi, bebek odası perdesi veya mutfak perdesi olarak sıkça tercih ediliyor.

Baskılı zebra perdeden farklı olarak bu modellerde kumaş direk desen basılarak üretilir. Kelebek deseni, araba deseni gibi desenler kumaşa basılarak farklı tarzlar ve farklı odalar için alternatif yaratılır. Kız çocuk odaları için barbie bebek veya pembeli deseler ön plana çıkarken erkek çocuk odaları için araba desenleri, hayvan desenleri gibi tasarımlar kullanılmaktadır.

Çok fazla desen ve renk alternatifiyle üretilen desenli zebra perdeler özellikle sade bir ev dekorasyonu içerisinde biraz hareket yaratmak için tercih edilebilir.

Yatak odaları, genç odaları, bebek odaları ve mutfaklarınızın bir camına uygulandığında pano görüntüsü ile ortamı hareketlendiren ve özel olduğunu hissettiren bu perdelerin kullanış kolaylığı ise en çok sevilen özelliği. Desenli zebra perde kullanımı karakter yansıtıcı bir araç olarak da görülebilir. Desenli zebra perde seçerken kendimizi yansıtan tarzları seçeriz, perdeniz sizi yansıtır.