16 mm Alüminyum Jaluzi Perde Modelleri ve Fiyatları

Ofis perdesi ve mutfak perdesi olarak sıkça tercih edilen 16 mm Alüminyum Jaluzi Perde çeşitleri ve fiyatları. Kaliteli ürün, güvenli alışveriş ve hızlı kargo!

Üzgünüz, aradığınız kriterlere uygun herhangi bir ürün bulamadık.

16 mm Alüminyum Jaluzi Perde

16 mm alüminyum jaluzi perde bantları en dar olan jaluzi perde modelidir. Işığı içeriye en az alan jaluzi modeli olmakla beraber en iyi kapatmayı da yine 16 mm jaluzi perde sağladığı için gizliliği de en iyi şekilde o korur. Uzun yıllardır özellikle ofis perdesi olarak sıkça tercih ediliyor. Ev kullanımı biraz daha sınırlı olmakla beraber uzun ömürlü oluşu ve temizliğinin çok kolay olması nedeniyle mutfaklarda kullanımı yaygındır.

Renk çeşitliliği en fazla olan jaluzi perde modeli 16 mm alüminyum modelidir. 35 farklı renkte üretimi yapılarak ev ve ofisleriniz için çok zengin bir seçenek sunar. Özellikle yarattığı estetik ışık süzmeleriyle ortama egzotik bir hava katar. 

İki cam arası jaluzi diğer  bir adıyla sunset jaluzi seçenekleri de mevcuttur. Pimapenlerin iki camının arasına yerleştirilerek yapılan uygulama dışardan kontrol edeceğiniz ipi ile müthiş bir  kolaylık sağlıyor. Özellikle küçük mekanlar için devrim niteliğinde olan bu jaluzi perde modeli aynı zamanda şık görüntüsü ile pratiklik ve estetiği birleştiriyor. Küçük mutfaklarda ocağa çok yakın olan camlar için hem güvenli hem de kirlenme olmadığı için temizlik açısından son derece pratik bir model.