Screen Stor Perde Modelleri ve Fiyatları

Güneş Kırıcı Screen Perdeler odalarınızda ve ofisinizde ışığın verdiği rahatsızlığı en aza indirmek için harika bir stor perde modeli. Tıklayın ve sahip olun!

Ekru Screen Stor Perde - 1901
(0)
Screen Perde Ekru Screen Stor Perde - 2901
%22.46
199.9 ₺ 155 ₺ +kdv

Güneş Kırıcı Screen Perde

Screen perdeler ev ve işyerlerinizde sunduğu avantajlar ile stor perde seçenekleri arasında ilk sıralarda yer alır. Screen perde diğer adıyla perfore stor veya güneş kırıcı stor perdeler odalarınızda ve ofislerinizde ışığın verdiği rahatsızlığı en aza indirmek için harika bir stor perde modelidir.

Screen stor yapısı, cam elyafı (fiberglas) dokuma üzerine pvc kaplamasından oluşur. Cam elyafının temel özelliği arasında yer alan ısı yalıtımı sayesinde, kullanılan alanlarda enerji tasarrufu sağlar. İnce ve milimetrik file şeklindeki dokuması güneş kırıcı özellik taşır. Güneş kırıcı özellik, işyeri ve evlerde televizyon veya bilgisayar ekranına gelebilecek güneş yansımalarını tamamen engellediği gibi içerinin aydınlık kalmasına da katkı sağlar. Bu katkı elektrik enerjisinden tasarrufta oldukça etkilidir. Screen doku ve geçirgenlikleri, kalitesine göre değişir. Kumaş içeriği fiberglas, ve pvc karışımıdır. Fiberglas oranı arttıkça perdede kalite değeri de artar. 

Screen kumaş pvc kaplama cam elyafı liflerle dokunmuştur. Liflerin cam elyafı olması kumaşa dayanıklılık kazandır ve kumaş şeklini bozarak deforme olmaz. Isıyı durdurmakta oldukça etkilidir, alanları soğutmak için kullanılan enerjiyi azaltır. Yoğun ısı ve nemden etkilenmez. Bu yüzden mutfak, yemekhane, banyo gibi su buharının yoğun olduğu alanlarda kullanılabilir. Geçirgenlikleri kumaş dokuma şekline göre %5 - 10 arası değişir. Dokuma şekilleri arasında hasır, çapraz ve kare seçenekleri yer alır. Cam elyafı yanmaz özellikte olduğu için perde alev almaz özellik taşır. Screen stor perdeler güneşten etkilenerek zaman içinde renk atma veya solma yapmaz ve perde kapalı durumdayken dahi dışarıyı görebilirsiniz.