Hazır Ölçülü Perde

Evinizde farklı bir tarz yaratacak olan Hazır Ölçülü Perde renkleri ve fiyatları. Kaliteli ürün, %100 güvenli alışveriş ve hızlı kargo imkanı ile.

İADE VE DEĞİŞİM İMKANI VEREN HAZIR FON PERDELERİMİZ

Fon perdeler son dönem perde modasında en çok tercih edilen perde modellerinden oldu. Tül ve fon perde ikilisi perde tarihi boyunca evlerdeki yerini almış, kimi zaman düz, kimi zaman desenli, kimi zaman kadife, kimi zaman ipeklerle karşımıza çıkmıştır. En son perde trendlerinde ise pano perdeler en çok tercih edilen fon perde modelleri içerisinde. Yaprak desenler, düz renkler, çizgisel formlar bu yıl perde modasında ön plana çıkıyor. 

Fon perdeler kişiye özel üretim yapılarak, evinizin ölçüsüne göre dikilir ve hazır hale getirilir. İnternetten perde alırken yaşanan en büyük sıkıntı ise bu kişiye özel üretimden kaynaklanır. İade ve değişim imkanı olmaması, online perde satışında bir negatif unsur olarak karşımıza çıkar. Bu olumsuzluğu gidermek ve yaşanan aksaklıkları engellemek adına hazır dikilmiş paketli fon perdeler üretildi ve çok da sevildi. Standart ölçülerde üretilerek paketli halde satılan hazır ölçülü fon perdelerde iade ve değişim imkanı olması müşterilerimiz adına önemli bir tercih sebebi oldu.

Brillant Hazır Fon Perde

Ayrıca özel ölçüye göre dikilen fon perdelere göre hazır ölçülü fon perdeler daha uygun fiyatlarla sunulabiliyor. Ucuz fon perde kategorisinde sayılabilecek hazır perdelerde kalite ön plana çıkıyor. Üretilen kumaşların kalitesi perdenin duruşunu tamamen değiştiriyor. Hazır ölçülü fon perde alırken ucuzluk yanında kaliteye ve perdenin duruşuna da dikkat etmeniz bu yüzden çok önemli bir detay. Eniyiperde.com’da satışa sunulan Brillant hazır perdeler, Brillant kalitesini ve eniyiperde’nin uygun fiyatlarını bir araya getiriyor.

Standart fon perde ölçülerinde üretilen hazır fon perdelerimiz 70 cm eninde ve 270 cm boyundadır. Evinizin tavan yüksekliğini ölçerek perde tercihinizi Brillant hazır fon perdelerden yana yapabilirsiniz.