Dijital Baskılı Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları

Tamamen kişiye özel üretilen Dijital Baskılı Zebra Perde Modelleri desenleriyle çocukların uygun fiyatıyla ebeveynlerin gözdesi! Zengin çeşit için hemen tıkla!

Dijital Baskılı Zebra Perde

Günümüz trendleri arasında en çok tercih edilen ve tüketim dünyası içinde kendimizi ayrıcalıklı hissetmemizi sağlayan kişiye özel ürünler zebra perdelerde de kullanılıyor. Dijital baskılı zebra perdeler ile ürünü kişiselleştirebiliyor, istediğiniz görseli perde üzerine bastırabiliyorsunuz. Çocuk odalarında çoğunlukla tercih edilen bu tasarımlar aynı zamanda kurumsal firmaların logolarını bastırabildikleri için tercih sebebi oluyor.

Zebra perdeleriniz için desen ve renk aramanıza son veren bir sistemdir. Özel baskı teknikleri ve makinaları ülkemizde son teknoloji ile uygulanıyor. Genelde reklamcıların kullandığı bir çok baskı tekniğini son yıllarda konfeksiyoncular ve ev tekstili üreticileri de koleksiyonlarına dahil ettiler.

Baskılı zebra perdeler modern tasarımlar için özgürlük tanır. Yüksek çözünürlükteki fotoğraf veya çizim desenleri özellikle beyaz veya açık krem rengi desensiz kumaşlara basılmak üzere dijital ortamda gönderdiğinizde birebir uygulama yapılmaktadır.

Yatak odaları, genç odaları, bebek odaları ve mutfaklarınızın bir camına uygulandığında pano görüntüsü ile ortamı hareketlendirir ve özel olduğunu hissettirir.

Günümüz evlerinde odalar küçüldü ve tek camlı olmaya başladı. Mobilyalar ise, daha modüler ve rengarenk. Yarattığınız mekana tarzınızı yansıtacak uyumu yakalamanıza, dijital baskılı mekanizmalı perdeler yardımcı olacaktır. Mekanizmalı perdeler odanızı genişletir ve yıkama, ütüleme gibi zahmetlerden sizi kurtarır.

Zebra perdeyi sırf güneşlik olarak kullanmayın. Odanıza zerafet, hareket, pano ve hobinizi de ilave edin, en iyiye sahip olun.