50mm Ahşap Jaluzi Perde Modelleri ve Fiyatları

Çok şık ve dekoratif bir perde olan 50 mm doğal ahşap jaluzi perde modelleri ve fiyatları. Gösterişi ve pratikliğiyle bu perdeler ev dekorunuzu tamamlayacak!

50 mm Ahşap Jaluzi Perde

50 mm ahşap jaluzi perde en kalın bantlara sahip jaluzi perde modelidir. Çok şık ve dekoratif bir yapıya sahip olan bu model meşe, ceviz, ladin, venge gibi ahşap tonlarının yanı sıra beyaz, ekru krem gibi açık tonlarla da sunuluyor. Özellikle ofis perdesi olarak sıkça tercih edilen bu ahşap jaluzi perde ev kullanımı için de son derece uygun. Modern ve spor döşenmiş evler için ideal bir tarza sahip. Mobilya ve yer döşemeleriyle yakaladığı uyum ise dekorasyonu tamamlıyor. 

Bantların geniş olması nedeniyle en az kapatma yapan jaluzi perde modelidir. Mutfak perdesi olarak son derece kullanışlı olan 50 mm ahşap jaluziler, oturma odası perdesi, genç odası perdesi veya çocuk odası perdesi olarak kullanılabilir. Doğal malzemeden üretildiği için özellikle bebek ve çocuk odalarında daha çok tercih ediliyor. Tül veya fon perdelerle kombinlenerek modern döşenmiş bir salon için salon perdesi olarak da tercih edilebilir.

Ahşap jaluziler tavana, duvara veya hareketli kanat üzerine monte edilebilir. Hareketli kanat üzerinde alt çıtaya takılan sabitleme parçasıyla (zıgıl) perdenin sallanması engellenir. Geniş camlar için yapılan büyük ebatlı ahşap jaluzi perdelerin açılıp kanması çok ağır olacağı için oldukça zordur, bu sebeple motorlu ahşap jaluzi perde kullanmanızı öneririz. Ahşap jaluzilerin temizliği kuru bezle veya elektrik süpürgesinin ucuyla tozu alınmak suretiyle gerçekleştirilebilir.