2021 Düz Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları

En çok tercih edilen düz zebra perde modelleri ve fiyatları. En kaliteli zebra perdeleri uygun fiyat avantajıyla bulmak için hemen tıkla! Koleksiyonu keşfet!

Düz Zebra Perde

Zebra perde son zamanlarda trendi yükselen bir mekanizmalı perde çeşididir. Bu kategori içerisinde düz zebra perdeler önemli bir yer tutuyor. 

Zebra perde ince ve dolgulu dokumanın çizgi halinde sıralanması nedeniyle bu ismi almıştır. Bir tarafı sabit diğer tarafı hareketli çift kat kumaşın mekanizma üzerinde hareket ederek görüntüyü açma-kapama mantığıyla çalışmaktadır.

Zebra perde, narin kumaşı ile bulunduğu mekana şık ve zarif görünüm kazandırır. Küçük hareketlerle dış görüntüyü açma-kapama işlevi sayesinde özellikle pratiklik arayanlar için tek tercih oluyor. 

Zebra perde sistemine uygun olan kumaşlar, iplik özelliği ve üzerindeki apre kaplaması ile kenar kesimindeki hassasiyeti, zebra perdenin deforme olmadan uzun ömürlü kullanımına imkan sağlar. Sadece fiyatı ve görüntüsüne dikkat ederek alacağınız zebra perdelerde kısa bir süre sonra kenar ipliklenmeleri ve tül inceliğindeki kumaşlarında sarkmalar oluşabilir. eniyiperde.com olarak zebra perde tercihi yaparken bu hususlara dikkat ederek alışveriş yapmanızı tavsiye ediyoruz.