25 mm Alüminyum Jaluzi Perde Modelleri ve Fiyatları

Ofis perdesi ve mutfak perdesi olarak sıkça tercih edilen 25 mm Alüminyum Jaluzi Perde çeşitleri ve fiyatları. Kaliteli ürün, güvenli alışveriş ve hızlı kargo!

Üzgünüz, aradığınız kriterlere uygun herhangi bir ürün bulamadık.

25 mm Alüminyum Jaluzi Perde

Jaluzi perdeler kullanışlı, dayanıklı, uygulama alanı geniş, birçok renk ve farklı materyal çeşitliliğine sahip bir ürün grubudur. Jaluzi perdenin en önemli avantajı gün ışığının ne kadar engelleneceğine ve içeriye ne kadar ışık gireceğine karar verme imkanı sağlamasıdır. Ev ve ofislerde kontrolünün pratik olması sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Pratikliğinin yanında aynı zamanda dekoratif ve estetik bir üründür. Jaluzi perdeler motorlu ve uzaktan kumandalı sisteme entegre olabilir.

Alüminyum jaluzi perdelerde zıgıl kullanılması tavsiye edilir. Böylelikle bantların uçlarının yıpranması önlenir. Darbelere en dayanıklı alüminyum jaluzi perde, bantları geniş olduğu için 25 mm olandır. Ayrıca 25 mm alüminyum jaluzi perdeler daha kolay temizlenir. 25 mm alüminyum jaluzi perdeler açık konumda iken 16 mm alüminyum jaluzi perdeye göre daha çok ışık alır.