2021 Ahşap Jaluzi Perde Modelleri ve Fiyatları

Doğal ahşaptan üretilen Ahşap Jaluzi Perde Modelleri ofis perdesi ve ev için ençok tercih edilen perde modellerinden. Güvenli alışveriş ve uygun fiyat garantisi

Ahşap Jaluzi Perde

Doğal malzemelerden yapıldığı için sağlıklı ve hijyenik ahşap jaluzi perdeler en çok tercih edilen perde modelleri arasında. Ahşap jaluzi perdeler geniş renk yelpazesi, modern görünümü ve ışığa hükmediş biçimi ile ofis ve evler için ideal bir çözüm sunuyor. 

Stor perde gibi aşağı-yukarı hareket ederek tamamen açılıp kapandığı gibi, yaprak hareketi (tilt) ile ışığı ve görüntüyü yönetmenize yardım eder. Ahşabın ısı yalıtımının daha iyi olması dnedeniyle diğer perde türlerine göre %65 oranında ısı yalıtımı gerçekleştirir. 

Ahşap jaluzi çeşitleri, pencere yapısına ve kullanılacak alana bağlı olarak değişir. Bant genişlikleri 25 mm ve 50 mm olmak üzere iki çeşittir. İnce batlar küçük pencerelerde tercih edilirken, pencere büyüklüğü arttıkça bant genişliği de arttırılmalıdır. Ayrıca çok geniş ölçüler tek parça üretilmemeli, bunun yerine kanat genişliklerine göre perde bölünerek hazırlanmalı. Bu uygulama perdenin uzun yıllar sorunsuz çalışmasına yardımcı olur. 

Hammaddesi Uzakdoğu’da yetişen Basswood ağacıdır. Üretiminde ceviz, maun, kayın, ladin gibi doğal ağaç renkleri kullanılır. Bu doğal görünüm mobilya ve yer döşemelerine mükemmel bir şekilde uyum sağlayarak ev dekorunuzu tamamlar. Klasik mekanlar için galonlu yani kurdeleli ahşap jaluzi perde kullanımı, perdenin dekorasyon ile uyum içinde görünmesine katkı sağlar.

Hem tavana hem duvara monte edilebilirler. Zıgıl sistemi sayesinde sabitlenerek kullanılabilir. Islak bezle kolayca temizlenebilen, uzun ömürlü perdelerdir. Slaytlar ahşaptan yapıldığı için perde nem almayan ortamda kullanılmalıdır. 

Ahşap jaluzi perdelerin dört çeşidi bulunmaktadır:

  • 25 mm Ahşap Jaluzi Perde

  • 50 mm Ahşap Jaluzi Perde

  • Ahşap Görünümlü PVC Jaluzi Perde

  • Lake Ahşap Jaluzi Perde